Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Bu kapsamda imalattan kaynaklanan hatalarda ürünün sorunsuz değişimi gerçekleştirilir.


Dikkat edilecek hususlar ; Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan ve ürün yıkanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile beden uymaması gibi durumlarda değişime gönderebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile değişime gönderiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü değişime 7 gün içerisinde göndermesi halinde , değişime gönderilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (en geç ) 2 gün içerisinde ürünün değişimi gerçekleştirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir  bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi (ürünün yıkanması gibi durumlarda dahildir ) halinde ürünün değişimi gerçekleşmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişime gönderilen ürünlerde kargo ücreti ; ürün değişime gönderilirken kargo ücreti peşin ödemeli , değişim gerçekleştirilip ürünün yenisi gönderilirken müşteri tarafından ödenecektir..(Toplamda 13 TL değişim kargo ücreti bedeli )

E-Bülten